Рожиська початкова школа

Нема результатів.

Тиждень початкової школи

З 19.03.2018 р. по 23.03.2018 р. в нашій школі проходив Тиждень початкової школи. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими та корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. При складанні плану заходів вчителі врахували побажання та інтереси дітей. Розпочався Тиждень організаційною лінійкою, на якій учні познайомилися з планом проведення Тижня та були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань та активну участь у всіх запланованих заходах. Протягом Тижня було проведено конкурс малюнків "Намалюю країну барвінкову", конкурс читців "Про Україну з любов'ю",  розучування гаївок, вікторина "В гості казка завітала", прикрашання великодніх яєць в техніці декупаж, веселі розваги на свіжому повітрі та віртуальна подорож "Сім чудес України". Тиждень початкової школи закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують бажання і інтерес вчитися. А учні ще раз довели, що вони найрозумніші, найталановитіші.

Хресна дорога у нашій школі

У час Великого посту у школі вже традиційно відбувається Хресна дорога яку проводить з учнями школи, жителями села  вчитель-пенсіонер Геб Уляна Семенівна.Учні читають стації, зворушливо передають їх суть і роздумують про терпіння Христа.

Барвистий світ Шевченкового слова

В березневі дні вшановують пам'ять Т.Г. Шевченка - всесвітньо відомого митця, поета, художника. 12 березня у школі було проведено виховний захід на тему "Тарас Григорович Шевченко - безсмертний Кобзар українського народу" , конкурс малюнків до творів поета, декламування Кобзаревого слова, тематична виставка - всі ці заходи сприяли глибокому дослідженню учнями життєвого і творчого шляху поета, виховували в них повагу й любов до геніального митця.

Миколай до нас іде!

19 грудня День Святого Миколая Чудотворця. Святий Миколай - другий після Бога заступник на землі, це духовна істота, яка відвідує тих людей, які потребують його допомоги, покровитель усіх бідних і знедолених, землеробства і тваринництва, земних вод.

З метою розширення знань учнів про традиції українського народу, про доброчинні справи Святого Миколая, сприяння розвитку творчих здібностей дітей та виховання в учнів любові до ближнього, почуття доброти та милосердя 19 грудня 2017 року в школі відбулося Свято Миколая «Миколай до нас іде!», підготовлене учнями 1-4 класів під керівництвом класоводів Г.В.Неїлко та Г.В. Кондрат. На свято були запрошені батьки та гості.      Чудотворець завітав зі своїми помічниками-ангелами. Жодна дитина не залишилася без подарунка. А у відповідь діти підготували для Миколая вірші та пісні.

Проведено Тиждень основ безпеки життєдіяльності

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. З метою попередження травмування дітей, формування в них свідомого ставлення до свого життя і здоров’я у Рожиській загальноосвітній школі І ступеня з 27 листопада по 1 грудня 2017 року був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Відповідно до тематики Тижня  були проведені наступні заходи:

•  міні-лекторіїй під рубрикою «Це повинен знати кожен». Правила поведінки в зимову пору року: «Переохолодження організму. Відмороження». «Обережно, ожеледиця», «Небезпечні бурульки», «Небезпечні забави.Тонкий лід», «Грип», «Обережно, ртуть!», «Святкуйте безпечно. Петарди».
  • виховна година: «Твоя безпека - це твоя уважність».
  • вікторина : «Правила безпечної поведінки»,
  • конкурс малюнків на тему «Безпека взимку»
  • Переглянуто та обговорено відеоматеріали «Зимові пастки», «Правила поведінки на льоду»

Всі заходи були спрямовані на формування життєвих навичок адаптації учнів у сучасному світі і готовність грамотно діяти у надзвичайних ситуаціях .